Videoturundus digikanalites: mida pead teadma enne video tootmist, et valmiv video päriselt töötaks - Õpi koos Google'iga

Videoturundus digikanalites: mida pead teadma enne video tootmist, et valmiv video päriselt töötaks

 

Kolmapäev, 3. mai kell 10:00-11:30

Koolitaja Jenny Tupits, VIVID Studio

Video on üks olulisemaid ja tõhusamaid vahendeid, mille abil uusi kliente leida ja oma toodet või teenust tutvustada. Eduka ja tulemusi toova video aluseks on teadmine kellele ja millist videot on vaja luua ning vältida ‘lihtsalt ilusa’ video tegemist.

Koolitusel keskendume nõuannetele ja konkreetsetele näidetele, kuidas planeerida ja kasutada videot digiturunduses nii tasuta kui tasulises meedias – Youtube’ist kuni Instagram reelside ja TikTokini. Tutvustame videoturunduse strateegia väljatöötamise põhimõtteid ning räägime ka sellest, kuidas ehitada üles turundusvideote loovlahendusi selliselt, et need päriselt töötaksid ja tulemusi annaksid.

Koolitusele on osalema oodatud nii videotega esimesi katsetusi tegevad kui ka juba varasemalt videoturundust kasutanud ettevõtted. 

 

Läbides selle koolituse:

 • tead, kuidas luua oma eesmärgist ja kanalitest lähtuv videostrateegia;
 • oskad vältida peamisi vigu, mida videoturunduses tehakse;
 • tead, milline peab olema video igas erinevas digikanalis, et see päriselt töötaks. 

 

Koolituse lõpptulemusena oskad vältida olukorda, kus on toodetud “lihtsalt ilus video”, kuid pole läbi mõeldud, mis on video äriline eesmärk, kuidas see toetab Sinu eesmärgini jõudmist, millise kanali jaoks on video loodud ja keda täpselt video kõnetama peaks. 

Sul on olemas baasteadmised videoturundusega alustamiseks – tead, mis on videoturunduse roll Sinu äri- ja turunduseesmärkide juures, oskad planeerida loovlahendusi, mis aitavad kliendil teha ostuotsust ning tead, milliseid videoid on vaja luua, et uusi kliente oma kodulehele tuua ja kasvatada juba olemasolevate klientide lojaalsust.  

 

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Jenny on pikaajalise kogemusega digiturundaja, kes aitab sul leida vastused, milliseid äri- ja turundusprobleeme video lahendada aitab ning soovitab koolituse käigus ka kasulikke tööriistu videote töötlemiseks. Koolituse jooksul on Jennyle võimalik esitada küsimusi! 

 

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

 

Jenny Tupits

VIVID Creative Content Studio juht ja videoturunduse strateeg Jenny Tupits on varasemalt töötanud Südameapteegi digiturunduse spetsialistina ning vabakutselise sisuturundajana. Jenny klientide seas on olnud L'Oréal, Arsenal FC, Aatriumi Sisutuskaubamaja, Confido Meditsiinikeskus, PLM Group, Leigo Järvemuusika ja Agapics (Hallmarki esindaja Baltikumis). Loe lisaks

  Registreeri koolitusele


  Vaata ka teisi koolitusi

  Ole kliendile nähtav ja leitav Google Business Profile'iga

  15.03.2023
  10:00

  Digiturunduse strateegia elemendid ja koostamine

  21.03.2023
  10:00

  Tõhus meiliturundus ettevõtetele

  23.03.2023
  10:00

  Analüütika: seadistame GA4 olulisimad raportid

  30.03.2023
  10:00

  6 sammu, mis muudavad veebipoe külastaja kliendiks

  04.04.2023
  10:00

  Ettevõtte esiletõstmine SEO’ga

  07.04.2023
  10:00

  Tõhus sotsiaalmeedia reklaam ettevõttele

  12.04.2023
  10:00

  Kasvata oma äri: võida uusi kliente Google Adsiga

  18.04.2023
  10:00

  Pane YouTube'i reklaamid enda kasuks tööle

  20.04.2023
  10:00

  Copywriting: tugevad müügitekstid reklaamides

  26.04.2023
  12:00

  Kuidas luua ise sotsiaalmeedia videosisu, mis töötab

  05.05.2023
  12:00

   Liitu uudiskirjaga