Eksperdid - Õpi koos Google'iga

Meie digieksperdid

“Õpi koos Google’iga” programmi koolitajad on kogenud praktikud, kes püsivad igapäevaselt digimaailma uuendustega kursis ning rakendavad neid teadmisi oma töös. Oma ala eksperdina oskavad nad näha laiemat pilti ning koolituste erinevaid teemasid omavahel seostada.

Meie digieksperdid on professionaalsed koolitajad, kes oskavad läbi viia kompaktseid ning informatiivseid koolitusi.

Uku Nurk

Uku on vabakutseline loovtegutseja: copywriter, loovjuht, brändikonsultant, podcaster ja koolitaja.

Tal on seljataga 25-aastane reklaamiagentuuride kogemus ja praeguseks on tema missioon tudengite ja täiskasvanute turundusalane koolitamine ja nõustamine. Näiteks õpetab Tallinna Ülikoolis tudengitele loovkirjutamist ja Saue riigigümnaasiumis podcastindust. Lisaks toimetab veel ettevõtete siseselt, pakkudes nii brändipõhist copywritingu koolitust ning loovkirjutamist. 

Kairi Killing
SPARK Stuudio

Kairi Killing on hinnatud ning suure kogemustepagasiga sotsiaalmeedia strateeg ja sisulooja, kes on valdkonnas tegutsenud üle 13 aasta. Oma peamise eesmärgina soovib ta aidata klientidel luua sotsiaalmeedia sisu, mis loob väärtust nii ettevõttele kui ka tarbijale. 

Kairi on aidanud luua kaasavaid sotsiaalmeedia kanaleid sellistele brändidele nagu Sportland, Apple ja Red Bull. Samuti on Kairi SPARK Stuudio asutaja ja kosnultant.Harlis Velk
MBD.

Harlis Velk on Eesti suurima digiagentuuri MBD. tiimijuht, koolitaja ja spetsialist. Tema töö sisuks on otsingukampaaniate, veebianalüütika ja dashboard’ ide tiimide juhtimine ja nõustamine. Harlisel on 10+ aastane kogemus digiturunduse, veebianalüütika ja ettevõtete tulemuste kasvatamisega. 

Mediabrands Digital on Baltikumi suurim digimeedia agentuur, kus töötab üle 95 digispetsialisti ja mis on suurimate meediakanalite partner – Google, Facebook, Instagram ja LinkedIn.

Felix Tammi
Google

Felix töötab Google’i Euroopa peakontoris strateegina nii Baltikumi agentuuride kui ka ettevõtetega. Oma mitmeaastase kogemusega nii digiagentuuris Eestis kui ka otse Google südames töötades omab ta head ülevaadet viimastest muutustest ning uuendustest.

Google on rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte, mis keskendub tehisintellektile, otsingumootoritele, veebireklaamidele, pilvandmetöötlusele, arvutitarkvarale, kvantandmetöötlusele, e-kaubandusele ja tarbeelektroonikale.

Ettevõtjatele, turundajatele kui ka eraisikutele pakub Google mitmesuguseid igapäevaseid tööriistu ja abivahendeid tegemiste lihtsamaks digitaalseks korralduseks kui ka andmete analüüsiks. 

Tule õpi koos Felixiga, kuidas Google otsingumootor efektiivselt enda kasuks tööle panna!

Kaisa Vooremäe
Riigi Infosüsteemi Amet

Kaisa on Riigi Infosüsteemi Ametis küberturvalisuse teenistuses analüütik. Just küberturvalisus on tema südameasjaks tehes sel teemal koolitusi ning ettekanedeid.

Kuna küberturvalisus tähendab igapäevast võitlust kas kurjategijatega, trollidega sotsiaalmeedias või lihtsalt inimliku lohakusega, siis on oluline rääkida ohtudest samuti sellisel viisil, et sellest oleks päriselt kasu – mida paremini saavad inimesed küberohtudest aru, seda paremini oskavad nad ennast ja oma äri kaitsta.

Riigi Infosüsteemi Amet (RIA) on riiklik kompetentsikeskus, kes kujundab ja kindlustab Eesti infoühiskonna alustalasid: arendame ja haldame e-riigi keskseid taristuteenuseid ning tagame riigi küberturvalisuse.
RIA kuulub Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalasse.

Hando Murumägi
Pärnumaa Arenduskeskus

Hando on iseõppinud praktik, kes hetkel töötab Pärnumaa Arenduskeskuses Pärnumaa turundusjuhina. Ta puutub igapäevaselt kokku väga erinevate ettevõtete ja nende probleemidega.

Läbi aastate on Hando teinud endale selgeks erinevaid digiteemasid, et olla parem tellija või siis soovitu hoopiski ise ellu viia. Hando on koolitanud sadu ja aidanud ise kümneid ettevõtteid, kellel on olnud Google ettevõtteprofiiliga probleeme erinevatel teemadel alates sellest, et Google verifitseerimiskiri ei jõua kohale kuni selleni, et Google kaardil on ettevõtte profiile ühes kohas mitu tüki. 

Pärnumaa Arenduskeskus on Pärnumaa omavalitsuste poolt maakonna tasakaalustatud arenguks loodud sihtasutus, mis kavandab Pärnumaa arengut, arendab ettevõtlust, noorte ettevõtlikkust ja ettevõtlusõpet ning kodanikuühiskonda.

Google

Oleme koolitajaks kutsunud Google’is töötavad analüütiku, kelle igapäevatöö on Google’i erinevate toodete arendamine ning probleemide lahendamine.

Google on rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte, mis keskendub tehisintellektile, otsingumootoritele, veebireklaamidele, pilvandmetöötlusele, arvutitarkvarale, kvantandmetöötlusele, e-kaubandusele ja tarbeelektroonikale.

Ettevõtjatele, turundajatele kui ka eraisikutele pakub Google mitmesuguseid igapäevaseid tööriistu ja abivahendeid tegemiste lihtsamaks digitaalseks korralduseks kui ka andmete analüüsiks.

Harles Paesüld
Mooncascade

Mooncascade on tootearendusele, tech-starteegiatele ning UX/UI disainile keskendunud konsultatsiooni, disaini ja tarkvara arendusettevõte.

Lauri Post
Wunderfront

Lauri on e-äride kasvuplaformi Wunderfront asutaja ja juht ning hinnatud UX/UI disainer. Tänaseks teeb ta koostööd klientidega 20 riigist ning aitab e-äridel igapäevaselt müüki tõsta. Lauri ja ühtlasi tema asutatud agentuuri Bitfiner laual on üle seitsme maineka disainiauhinna Eestist ja Euroopast ning üle kõige hindab ta otsekohest suhtlemist ja mõõdetavaid tulemusi. Kõik teadmised on Lauri omandanud Google’ist ja läbi praktika.

Wunderfront pakub e-poodidedele digitaalseid tooteid, mis aitavad kasumlikkust ja ostukogemust uutesse kõrgustesse tõsta. Bitfiner on e-poodide kasvule keskendunud digiagentuur mille peamisteks tugevusteks on kasutajakogemuse disain ja müügi tõstmistmine.

Anni Parksepp
WOW Digital

Anni on 10-aastase kogemusega digiturunduse ekspert, kes on töötanud nii spetsialisti kui strateegina. Aastatepikkune töö agentuuris lõi võimalusi koostööks mitmekümnete suurte ja väikeste ettevõtetega väga erinevatest valdkondadest. Seega on Annil palju kogemusi nii turundusstrateegiate loomise kui ka digikampaaniate ning kõige selle juurde kuuluvaga. Kõige põnevamaks valdkonnaks on Anni jaoks e-kaubanadus.

WOW Digital koondab pikajalise kogemusega digiturunduse eksperte ning loob ja viib ellu tulemuslikke turundusstrateegiaid.

 

Taavi Altpuu
Molivery

“Digiturundus peab aitama lõpptarbijal teha teadliku, mitte manipuleeritud ostuotsuse”. Just sellele on igapäevaselt keskendunud Taavi igapäevane töö digiturundajana.

Luues Eesti keskmise suurusega ettevõtetele digiturunduse strateegiaid, on Taavil praktiline kogemus, kuidas LinkedIn turunduse kaudu kliente harida ja neis nõudlust tekitada.

Viimase 3 aasta jooksul LinkedIn turundust tehes on Taavi oma meeskonnaga aidanud Eesti ettevõtetel kasvatada müügikäivet nii kodu- kui ka välisturgudel. Lisaks kasutavad nad LinkedIni aktiivselt ka enda agentuuri turundamisel.

Kristina Randver
Google

Kristina on Google’i Eesti ärijuht juhtides lisaks suurklientide osakonda. Suurklientidega koostöö keskendub neile Baltikumi ettevõtete ja startupidele, kes tegutsevad globaalselt. Kristina osakonna ülesandeks on olla neile strateegiline partner ning pakkuda neile ettevõtetele erinevaid Google’i lahendusi, mis toetavad äri kasvu ning laienemist uutele turgudele.

 

Kristina astub üles Andrus Kiisküla koolitusel ”Digiturunduse trendid, tööriistad ja esimesed praktilised sammud” kus ta annab omapoolse pilguheidu viimastele huvitavatele ja olulistele trendidele.

Liis Laisaar
Holini

Liis on Google reklaamide seeniorspetsialist agentuuris Holini. Tema põhitööks on eri suuruses ettevõtete turundamine Google Adsi poolt pakutavate võimaluste abil. Selle kõrvalt on ta oma kogemusi jaganud ka mitmetel seminaridel ning loengutel.

Google Adsi ja analüütika agentuur Holini on nõutud partner kohalikele ja rahvusvahelistele ettevõtetele, kes hindavad andmete täpsust ja tulemuste mõõdetavust ning soovivad Google Adsist kui turunduskanalist maksimumi välja võtta.

Tule õpi koos Liisiga, kuidas võimalikult kasumlikult alustada YouTube’i reklaamidega!

Karl Pae
ePPC Digital

Karl oli esimene eestlane, kes asus tööle Google’i Euroopa peakontoris 2008. aastal. Täna juhib ta Google’i reklaamidele spetsialiseerunud agentuuri ePPC, mis haldab Eesti ja Soome suurimaid reklaamijaid ning mille turg ulatub üle 30 eri riigi.

Digiagentuur ePPC on juhtiv ekspert nii Eestist kui ka mujalt riikidest välisturgudele sisenemise teemadel. ePPC fookus on eksportivad ettevõtted, kelle käive eksportturgudelt tuleb suuresti läbi Google’i reklaamide.

Tule õpi koos Karliga erinevaid võimalusi, kuidas laiendada oma müüki uutele turgudele!

Jenny Tupits
Vivid Studio

VIVID Studio juht ja videoturunduse strateeg Jenny Tupits on varasemalt töötanud Südameapteegi digiturunduse spetsialistina ning vabakutselise sisuturundajana. Jenny klientide seas on olnud L’Oréal, Arsenal FC, Aatriumi Sisutuskaubamaja, Barbora, PLM Group ja Merit Tarkvara.

VIVID Studio on loovagentuur, kelle fookusteks on digikampaaniad, videoturundus ja sotsiaalmeedia. Agentuuri teenused hõlmavad strateegiat, loovlahendusi, videoproduktsiooni, reklaamkampaaniaid ja sotsiaalmeedia turundust.

Tule õpi koos Jennyga videoturundust ning avasta Youtube’i võimalused tõsta esile sinu äri!

Ann-Christiin Kerner
Google

Ann-Christiin töötab Google’i Euroopa peakontoris Baltikumi agentuuride strateegina. Oma mitmeaastase kogemusega nii agentuuris kui ka otse Google südames töötades omab ta head ülevaadet viimastest muutustest ning uuendustest.

Google on rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte, mis keskendub tehisintellektile, otsingumootoritele, veebireklaamidele, pilvandmetöötlusele, arvutitarkvarale, kvantandmetöötlusele, e-kaubandusele ja tarbeelektroonikale.

Ettevõtjatele, turundajatele kui ka eraisikutele pakub Google mitmesuguseid igapäevaseid tööriistu ja abivahendeid tegemiste lihtsamaks digitaalseks korralduseks kui ka andmete analüüsiks.

Tule õpi koos Ann-Christiiniga, kuidas Google Ads enda ettevõttele efektiivselt tööle panna!

Lauri Tankler
Riigi Infosüsteemi Amet

Lauri on aastaid Riigi Infosüsteemi Ametis juhtivanalüütikuna Eesti ja maailma küberintsidentide kohta teinud kokkuvõtteid ning nende trendide pealt omakorda korraldanud ennetuskampaaniaid nii eraisikute kui ettevõtete suunas. Nüüd hakkab ta üles ehitama üht uut osakonda teaduse, arenduse ja ettevõtluse valdkonnas. Eesmärgiks on siis innustada Eesti ettevõtteid ja Eesti ühiskonda toimetama küberturvalisemalt.

Pikalt ajakirjanikuna töötanud, muu hulgas ka Ameerika Ühendriikides telekorrespondendi ametit pidanud Tankler on oma karjääri jooksul pidevalt keerulisi teemasid lugejatele, vaatajatele ja kuulajatele lihtsas keeles lahti seletanud.

Kuna küberturvalisus tähendab igapäevast võitlust kas kurjategijatega, trollidega sotsiaalmeedias või lihtsalt inimliku lohakusega, siis on oluline rääkida ohtudest samuti sellisel viisil, et sellest oleks päriselt kasu – mida paremini saavad inimesed küberohtudest aru, seda paremini oskavad nad ennast ja oma äri kaitsta.

Tule õpi koos Lauriga, kuidas oma ettevõtet küberrünnakute eest kaitsta!

 

Andrus Kiisküla
www.andrus.digital

Andrus on digiturundaja, turunduskonsultant ja koolitaja, kellel on praktiline kogemus üle 15 aasta. Selle aja jooksul on digiturunduses ja erinevatel platvormidel palju muutunud, pakkudes järjest paremaid võimalusi oma sõnumit vormistada, seda täpselt sihtida ning hiljem mõõta iga tegevuse tasuvust.

Praktikuna on ta loonud keerukaid täpselt sihitud kampaaniaid, koolitanud gruppe ja üks ühele konsulteerinud eri suurusega organisatsioone.

Tema teadmised on oma strateegias töösse pannud nii väikesed MTÜd, mitmed e-poed, turismiettevõtted, avaliku sektori asutused, kinnisvaraarendajad, tööstuslikud droonitootjad, suure telekomini välja.

Suurkliendina on Andrus töötanud otse ka Google’i, Facebooki ja Adobega, olles kursis parimate praktikatega ja uute trendidega tihti enne, kui need massidesse jõuavad.

Tule õpi koos Andrusega uusimaid trende digiturunduses, pane sotsiaalmeedia oma ettevõtte jaoks tööle ning õpi looma digiturunduse strateegiat!

Raido Tamar
raidotamar.ee

Raido on kogenuim SEO spetsialist Eesti turul, kelle peamiseks tegevuseks on e-kaubanduse lahenduste otsingumootoritele optimeerimine ja mahukate veebilehtede analüüsimine. Raido klientide nimekiri ulatub suurtest e-kaubanduse ettevõtetest nagu Hansapost, Rahva Raamat, Home4you kuni Telia, IF Kindlustus, Õhtuleht. Ta on pakkunud SEO teenust enam kui 10 aastat ja teostanud 300+ SEO projekti.

Selle aja jooksul on Raido katsetanud loendamatul hulgal erinevaid strateegiaid, nippe ja lahendusi, et saavutada parimaid tulemusi. Koolitusel jagab ta teadmiseid ja kogemusi, mis on toonud edu teiste Eesti ettevõtete jaoks.

Tule õpi koos Raidoga, kuidas oma ettevõte SEOga otsingutes esile tõsta!

„Tänu koolitusel saadud teadmiste rakendamisele jõudsin edukalt muukeelsete klientideni, kes moodustavad nüüd 50% minu füüsilise poe külastajatest.“

Eve

Wool and Woollen lõngapood, Tallinn

    Liitu uudiskirjaga