Eksperdid - Õpi koos Google'iga

Meie digieksperdid

“Õpi koos Google’iga” programmi koolitajad on kogenud praktikud, kes püsivad igapäevaselt digimaailma uuendustega kursis ning rakendavad neid teadmisi oma töös. Oma ala eksperdina oskavad nad näha laiemat pilti ning koolituste erinevaid teemasid omavahel seostada.

Meie digieksperdid on professionaalsed koolitajad, kes oskavad läbi viia kompaktseid ning informatiivseid koolitusi.

Maarja Pajusalu

Maarja Pajusalu on IT magistrikraadiga digikonsultant ja koolitaja.

Ta on töötanud analüütiku ja meeskonnajuhina tarkvaraarendusega tegelevates ettevõtetes ning lektorina Tartu Ülikoolis ja Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis. Alates 2020. aastast on Maarja ka terviseinformaatika doktorant ja nooremteadur Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudis.

Maarja on üle 20 aasta tegelenud maalimise ja disainiga ning olnud aktiivne Canva kasutaja ning koolitaja üle 7 aasta. Koolitatavate tagasiside kohaselt on ta professionaalne, rahulik, põhjalik ja õppijatele individuaalse lähenemisega koolitaja.Laura Pesonen
Google

Laura on Account Manager Google’i Euroopa peakontoris Dublinis. Ta töötab igapäevaselt mitmete Baltimaadest pärit suurettevõtetega, aidates neil saavutada oma ärilisi ja turundusalaseid eesmärke Google Ads’i poolt pakutavate võimalustega. Enne Google’it töötas Laura Eestis kommunikatsiooni- ja turundusagentuuris nii rahvusvaheliste kui ka kodumaiste brändidega nagu Zalando, Ivo Nikkolo, Magrada Organic Cosmetics ja teised.

Uku Nurk

Uku on vabakutseline loovtegutseja: copywriter, loovjuht, brändikonsultant, podcaster ja koolitaja.

Tal on seljataga 25-aastane reklaamiagentuuride kogemus ja praeguseks on tema missioon tudengite ja täiskasvanute turundusalane koolitamine ja nõustamine. Näiteks õpetab Tallinna Ülikoolis tudengitele loovkirjutamist ja Saue riigigümnaasiumis podcastindust. Lisaks toimetab veel ettevõtete siseselt, pakkudes nii brändipõhist copywritingu koolitust ning loovkirjutamist. 

Kairi Killing
SPARK Stuudio

Kairi Killing on hinnatud ning suure kogemustepagasiga sotsiaalmeedia strateeg ja sisulooja, kes on valdkonnas tegutsenud üle 13 aasta. Oma peamise eesmärgina soovib ta aidata klientidel luua sotsiaalmeedia sisu, mis loob väärtust nii ettevõttele kui ka tarbijale. 

Kairi on aidanud luua kaasavaid sotsiaalmeedia kanaleid sellistele brändidele nagu Sportland, Apple ja Red Bull. Samuti on Kairi SPARK Stuudio asutaja ja kosnultant.Taavi Raidma
WOW Digital

Taavi on tegelenud ligi 15 aastat digiturunduse valdkonnas strateegi ja koolitajana. Ta on aidanud ellu viia turundusplaane erinevatel klientidel alates start-up’idest kuni börsifirmadeni. Tema fookusteemadeks on e-kaubandus, turundusanalüütika ning eksporditurunduse strateegiad. Taavi on Google Certified Trainer, ta on õppinud ettevõtlust ja majandust ning just majandusalane taust ja ettevõtluskogemus teevad temast valdkonna hinnatud spetsialisti, kes koolitajana oskab rõhku panna praktiliste oskuste arendamisele.

Taavi on üks agentuuri WOW Digital asutajatest, mis koondab pikaajalise kogemusega digiturunduse eksperte. 

Hando Murumägi
Pärnumaa Arenduskeskus

Hando on iseõppinud praktik, kes hetkel töötab Pärnumaa Arenduskeskuses Pärnumaa turundusjuhina. Ta puutub igapäevaselt kokku väga erinevate ettevõtete ja nende probleemidega.

Läbi aastate on Hando teinud endale selgeks erinevaid digiteemasid, et olla parem tellija või siis soovitu hoopiski ise ellu viia. Hando on koolitanud sadu ja aidanud ise kümneid ettevõtteid, kellel on olnud Google ettevõtteprofiiliga probleeme erinevatel teemadel alates sellest, et Google verifitseerimiskiri ei jõua kohale kuni selleni, et Google kaardil on ettevõtte profiile ühes kohas mitu tüki. 

Pärnumaa Arenduskeskus on Pärnumaa omavalitsuste poolt maakonna tasakaalustatud arenguks loodud sihtasutus, mis kavandab Pärnumaa arengut, arendab ettevõtlust, noorte ettevõtlikkust ja ettevõtlusõpet ning kodanikuühiskonda.

Anni Parksepp
WOW Digital

Anni on 10-aastase kogemusega digiturunduse ekspert, kes on töötanud nii spetsialisti kui strateegina. Aastatepikkune töö agentuuris lõi võimalusi koostööks mitmekümnete suurte ja väikeste ettevõtetega väga erinevatest valdkondadest. Seega on Annil palju kogemusi nii turundusstrateegiate loomise kui ka digikampaaniate ning kõige selle juurde kuuluvaga. Kõige põnevamaks valdkonnaks on Anni jaoks e-kaubanadus.

WOW Digital koondab pikajalise kogemusega digiturunduse eksperte ning loob ja viib ellu tulemuslikke turundusstrateegiaid.

 

Kristina Randver
Google

Kristina on Google’i Eesti ärijuht juhtides lisaks suurklientide osakonda. Suurklientidega koostöö keskendub neile Baltikumi ettevõtete ja startupidele, kes tegutsevad globaalselt. Kristina osakonna ülesandeks on olla neile strateegiline partner ning pakkuda neile ettevõtetele erinevaid Google’i lahendusi, mis toetavad äri kasvu ning laienemist uutele turgudele.

Karl Pae
ePPC Digital

Karl oli esimene eestlane, kes asus tööle Google’i Euroopa peakontoris 2008. aastal. Täna juhib ta Google’i reklaamidele spetsialiseerunud agentuuri ePPC, mis haldab Eesti ja Soome suurimaid reklaamijaid ning mille turg ulatub üle 30 eri riigi.

Digiagentuur ePPC on juhtiv ekspert nii Eestist kui ka mujalt riikidest välisturgudele sisenemise teemadel. ePPC fookus on eksportivad ettevõtted, kelle käive eksportturgudelt tuleb suuresti läbi Google’i reklaamide ning kus üheks põhitöövahendiks on andmete analüüs Google Analytics 4. 

 

Andrus Kiisküla
www.andrus.digital

Andrus on digiturundaja, turunduskonsultant ja koolitaja, kellel on praktiline kogemus üle 15 aasta. Selle aja jooksul on digiturunduses ja erinevatel platvormidel palju muutunud, pakkudes järjest paremaid võimalusi oma sõnumit vormistada, seda täpselt sihtida ning hiljem mõõta iga tegevuse tasuvust.

Praktikuna on ta loonud keerukaid täpselt sihitud kampaaniaid, koolitanud gruppe ja üks ühele konsulteerinud eri suurusega organisatsioone.

Tema teadmised on oma strateegias töösse pannud nii väikesed MTÜd, mitmed e-poed, turismiettevõtted, avaliku sektori asutused, kinnisvaraarendajad, tööstuslikud droonitootjad, suure telekomini välja.

Suurkliendina on Andrus töötanud otse ka Google’i, Facebooki ja Adobega, olles kursis parimate praktikatega ja uute trendidega tihti enne, kui need massidesse jõuavad.

Tule õpi koos Andrusega uusimaid trende digiturunduses, pane sotsiaalmeedia oma ettevõtte jaoks tööle ning õpi looma digiturunduse strateegiat!

Raido Tamar
raidotamar.ee

Raido on kogenuim SEO spetsialist Eesti turul, kelle peamiseks tegevuseks on e-kaubanduse lahenduste otsingumootoritele optimeerimine ja mahukate veebilehtede analüüsimine. Raido klientide nimekiri ulatub suurtest e-kaubanduse ettevõtetest nagu Hansapost, Rahva Raamat, Home4you kuni Telia, IF Kindlustus, Õhtuleht. Ta on pakkunud SEO teenust enam kui 10 aastat ja teostanud 300+ SEO projekti.

Selle aja jooksul on Raido katsetanud loendamatul hulgal erinevaid strateegiaid, nippe ja lahendusi, et saavutada parimaid tulemusi. Koolitusel jagab ta teadmiseid ja kogemusi, mis on toonud edu teiste Eesti ettevõtete jaoks.

Tule õpi koos Raidoga, kuidas oma ettevõte SEOga otsingutes esile tõsta!

„Avastasime endale koolituselt mitu uut kasulikku tööriista, millest Google My Business konto on osutunud lausa igapäevaselt vajalikuks vahendiks, mille kaudu kliendid meiega suhelda tahavad.“

Inger

Endla Teater, Pärnu

    Liitu uudiskirjaga