Meist - Õpi koos Google'iga

Digioskused, mis loovad sinu tuleviku

Digioskused.ee on õppeplatvorm, mis toob sinuni “Õpi koos Google’iga” tasuta eesti keelse digioskuste arendamise koolitusprogrammi. Sari on osa Google’i ülemaailmsest koolitusprogrammist “Grow with Google”, mille eesmärk on parandada ettevõtete ja elanike digioskusi.

Toome osalejateni vajalikud oskused, et digimaailmas edukalt tegutseda ja seal äri kasvatada. Koolitajateks on Eesti juhtivad digieksperdid, kes jagavad praktilisi kogemusi ja toovad näiteid kohalikest edulugudest.

Interaktiivsed veebikoolitused

Meie koolitused kantakse üle otse internetis ning osalejatel võimalik esitada küsimusi. Koolituste sisu on koostatud kohalike digiekspertide ja partnerite soovitustele ja ettepanekutele toetudes.

Olenevalt huvist ja vajadustest võid osaleda täpselt nii mitmel koolitusel, kui ise soovid. Osaleda võid olenemata sellest, kas oled ettevõtja, töötaja, õpilane või tööotsija. 

Näeme järgmisel koolitusel!

Koolitused toob sinuni Google koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja Maakondlike Arenduskeskuste Võrgustikuga. Lisaks löövad programmis koolitajatena kaasa Eesti juhtivad digieksperdid.

2023. aasta lõpuks saavutasime:

78

lõpetatud digikoolitust

25 000

kasu saanud ettevõtet ja tööotsijat

27

kaasatud digieksperti

1

digitaalne õppekogukond

“Koolitus andis läbimõeldud lähenemise info kogumise viisidest. Saime lihtsaid ja praktilisi näpunäiteid, ning avastasime enda jaoks ka uusi tööriistu, mida kohe rakendada, et luua parem süsteem turuanalüüsiks. Näiteks leiame palju väärtuslikku Google Market Finder’i ja Google Trends’i abil.”

Ailet

Sutu Straws, Saaremaa

    Ole kursis uute koolitustega ja liitu uudiskirjaga