Meist - Õpi koos Google'iga

Digioskused, mis loovad sinu tuleviku

Digioskused.ee on õppeplatvorm, mis toob sinuni “Õpi koos Google’iga” tasuta digioskuste arendamise koolitusprogrammi eesti keeles. Sari on osa Google’i ülemaailmsest koolitusprogrammist “Grow with Google”, mille eesmärk on parandada ettevõtete ja elanike digioskusi.

Toome osalejateni vajalikud oskused, et digimaailmas edukalt tegutseda ja äri kasvatada. Koolitajateks on Eesti juhtivad digieksperdid, kes jagavad praktilisi kogemusi ja toovad näiteid kohalikest edulugudest.

Interaktiivsed veebikoolitused

Meie koolitused kantakse üle otse internetis ning osalejatel võimalik esitada küsimusi. Koolituste sisu on koostatud kohalike digiekspertide ja partnerite soovitustele ja ettepanekutele toetudes.

Olenevalt huvist ja vajadustest võid osaleda täpselt nii mitmel kursusel, kui ise soovid. Osaleda võid olenemata sellest, kas oled ettevõtja, töötaja, õpilane või tööotsija. 

Näeme meie järgmisel koolitusel juba varsti!

Koolitused toob sinuni Google koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ja Maakondlike Arenduskeskuste Võrgustikuga. Lisaks löövad programmis koolitajatena kaasa Eesti juhtivad digieksperdid.

2021 saavutasime:

30

lõpetatud digikoolitust

9260

kasu saanud ettevõtet ja tööotsijat

12

kaasatud digieksperti

1

digitaalne õppekogukond

 „Väikeettevõtja tegeleb oma firmas kõigega ning digiturunduse põhiteadmiste ja -tööriistadega tutvumiseks on need koolitused ideaalsed.“

Piret

Salt’s Up Soolapood, Tallinn

    Liitu uudiskirjaga